Potřebujete poradit? +420 721 639 954
Kód produktu: 0101016
Dostupnost: Vyprodáno
6 830 Kč
cena s DPH 8 264 Kč
Máte dotaz týkající se tohoto produktu nebo našich služeb? Kontaktujte nás
Velikost: | 2.47 ct |
---|---|
Tvar: | Emerald Cut |
Rozměry: | 9.00mm x 7.07mm x 5.18mm |
Barva: | Greenish Blue |
Průhlednost: | Průhledný |
Certifikát: | IGI |
---|---|
Číslo certifikátu: |
byl založen v roce 1975 a je se svými 20 pobočkami po celém světě celosvětově největší nezávislou gemologickou laboratoří pro testování a hodnocení diamantů, drahokamů a šperků.
Kámen je včetně mezinárodně uznávaného certifikátu IGI a je zataven do ochranného pouzdra.
Telefon: 00420 721 639 954
E-mail: podpora@vvdiamonds.cz
Případně využijte kontaktního okna dole.
Název drahokamu je odvozen od latinského aqua marina (mořská voda), a to díky jeho nádherné barvě, která mořskou hladinu nápadně připomíná. Stejně jako u smaragdu se jedná o odrůdu berylu. Významná naleziště jsou v Mosambiku, Afgánistánu, Nigérii a Brazílii. Další informace o akvamarínu.
Profesionálny prístup k zákazníkovi, termín dodávky dodržaný. Maximálna spokojnosť.
S tímto obchodem jsem maximálně spokojená. Výborná komunikace a maximální ochota pana Vaňka. Vybrala jsem si nádherný drahý kámen z nabídky (nejlepší v čr) nechala si od pana zlatnika Pluhaře vyhotovit prsten. Krása, krása, nemohu z něj spustit oči. Už mám objednaný další prstýnek s diamantem:) Tento obchod všem doporučuji.
Nádherný a levný briliant, rychlé dodání. Mám od Vás také brilianty ve špercích, keré velmi krásně zhotovil zlatník pan Pluhař. Mohu vás oba každému jen doporučit.