2023-08-03 12:18:00

VVDIAMONDS MEZI NEJLÉPE HODNOCENÝMI SPOLEČNOSTMI V ČR

Uživatelské hodnocení je v současné době velmi účinným nástrojem, který může mít pozitivní, ale také negativní dopad na chod samotného podniku. Pro spoustu společností se jedná o naprosto nezbytný prostředek, kterým budují svou reputaci mezi uživateli internetu a my jsme nesmírně hrdí, že se naše společnost dlouhodobě udržuje na předních příčkách celorepublikového žebříčku, a to právě díky pozitivním referencím našich zákazníků. 

Data získaná z uživatelských průzkumů hovoří zcela jasně, a to že až 93 % uživatelů internetu považuje online hodnocení společností za důležitý faktor během jejich rozhodování. Dle získaných zkušeností z předchozích let vás možná překvapí, že již 85 % dotázaných dokonce věří online referencím stejně, jako osobním doporučením. V dnešní době jsou hodnocení přísně hlídána a regulována jak ze strany vybraných autorit v prostředí internetu, které prostor na hodnocení společností nabízejí, tak přímo ze strany zákona o ochraně spotřebitele.

Uživatelská hodnocení na vybraných serverech jsou tak skvělou možností, jak ukázat, že je zákazník u daného prodejce na správném místě a v bezpečí. Mezi prostory s největším vlivem a autoritou hodnocení pak v České republice patří Google a Firmy.cz.

Recenze Google

S rostoucím zájem o uživatelská hodnocení také vznikají nové servery, které veřejná data analyzují a poskytují informace o nejlépe hodnocených místech a podnicích pro danou zemi, město, ale také oblast podnikání. Díky celosvětovému propojení a rostoucí oblibě hodnocení, je proto velmi snadno možné získat přehled o nejlepších společnostech v daném místě, které se chystáte navštívit nebo odvětví, ve kterém chcete učinit nákup.

Nás tak velmi těší, že se v těchto žebříčcích dlouhodobě umisťujeme na předních pozicích i přestože se zabýváme prodejem vysoce exkluzivního zboží jako jsou přírodní diamanty a diamantové šperky, jehož nákup nechce logicky každý ze zákazníků veřejně prezentovat na internetu a nebo v případě nákupu zásnubního prstenu ani nemůže. Minimálně tedy do té doby, než se oficiálně vysloví své drahé polovičce.

 

Aktuální žebříčky naleznete pod následujícími odkazy:Tímto bychom také chtěli poděkovat všem našim zákazníkům, kteří se neostýchají ohodnotit naše služby a pomáhají nám budovat jednu z nejsilnějších a nejvíce vypovídajících reklam společnosti VVDiamonds.

Vybrané produkty


0.70ct E/VVS2 s GIA certifikátem
81 144 Kč bez DPH

0.59ct I/VS1 s GIA certifikátem
28 701 Kč bez DPH

1.02ct Fancy Vivid Yellow/(SI2) s GIA certifikátem
384 990 Kč bez DPH

0.65ct D/SI1 s GIA certifikátem
36 329 Kč bez DPH

Mohlo by Vás zajímat


Nejdražší dražený šperk roku se prodal v Ženevě
CELÝ ČLÁNEK >

Modrý diamant Infinite Blue míří do aukce
CELÝ ČLÁNEK >