BAREVNÉ DIAMANTY

Barevné diamanty od VVDiamonds mají vždy přírodní původ barvy a nejsou nikterak technologicky upraveny. Všechny diamanty jsou opatřeny mezinárodně uznávaným certifikátem GIA nebo IGI a ve většině případů jsou laserově číslovány na své rundistě. Barevné diamanty jsou velmi vzácné a s tím je spojen i výrazný stálý nárůst jejich hodnoty. Nabídka na webu je velmi omezená, nicméně nikoli naše možnosti. Rádi Vám vždy nabídneme diamant přesně dle Vašich představ za velmi zajímavou cenu.

vstoupit do nabídky barevných diamantů

 

Informace o barevných diamantech

Pokud se chcete dozvědět více informací o jednotlivých odstínech barevných diamantů a proč investovat právě do nich, využijte prosím následujícího odkazu.

ZJISTIT VÍCE

Hodnocení barevných diamantů

V článku pod tímto odkazem budete seznámeni s přesným vysvětlením daného parametru barvy v certifikátu a diamant jaké barvy si pod uvedeným hodnocením můžete představit.

ZJISTIT VÍCE

Informace k jednotlivým barvám

stone

Modré diamanty

Modré diamanty vznikají koncentrací boru v atomové vazbě diamantu. Se stoupajícím obsahem boru a s tím spojenou. Čím více boru se v atomové vazbě vyskytuje, tím sytější je odstín. Sytější barvou výrazně narůstá vzácnost a hodnota diamantu.

zjistit více

Růžové diamanty

Růžové diamanty jsou odlišné od jiných barevných diamantů tím, že jejich barva není způsobena stopovým prvkem, jako například u modrých či žlutých diamantů. Místo toho během vzniku byly tyto diamanty vystaveny velmi vysoké teplotě, což mělo za následek deformaci krystalové mřížky diamantu a vytlačení některých atomů uhlíku z jejich správných poloh.

zjistit více
stone

Žluté diamanty

Žluté zbarvení diamantů je způsobeno koncentrací dusíku v atomové struktuře diamantu. Žluté diamanty mohou dosahovat extrémně vysokých stupňů sytosti, nicméně nejsou tak vzácné jako růžové, modré či zelené diamanty.

zjistit více
stone

Zelené diamanty

Zelené diamanty jsou nejsložitější v pochopení a ve správném určení jejich hodnoty. Důvodem je jejich vznik. Zelené diamanty vznikají při vystavení přírodní radiaci. Z tohoto důvodu může být zelená barva diamantu přítomna pouze na povrchu diamantu nebo v celém diamantu.

zjistit více
stone

Oranžové diamanty

Přírodně oranžové zabarvení diamantů je způsobeno dusíkem v krystalové mřížce diamantu. Oranžová barva je směsí primárních barev červené/růžové a žluté.

zjistit více
stone

Purpurové a fialové diamanty

Čistě purpurové a fialové diamanty jsou extrémně vzácné. Fialové diamanty patří do šedivě-modrého spektra a purpurové do červeného/růžového. Diamanty těchto barev se až na výjimky vyskytují pouze v malých velikostech.

zjistit více

Růžové diamanty z dolu Argyle 

Vstupte na stránky, věnující se barevným diamantům z dolu Argyle, které jsou velmi vzácné, maximálně koncentrované, snadno přenositelné, neevidované a jejich těžba probíhala pouze na jednom místě na světě.

Nejen, že si můžete prohlédnout naši nabídku, ale také se dozvíte plno zajímavých informací o těchto diamantech, které naplňují všechny předpoklady pro silný růst jejich hodnoty v příštích letech.

ZJISTIT VÍCE

ruzovediamanty.cz