Můj účet

Jazyk

Potřebujete poradit?

+420 721 639 954

Barevné diamanty


Barevné diamanty od VVDiamonds mají vždy přírodní původ barvy a nejsou nikterak technologicky upraveny. Všechny diamanty jsou opatřeny mezinárodně uznávaným certifikátem GIA nebo IGI a ve většině případů jsou laserově číslovány na své rundistě. Barevné diamanty jsou velmi vzácné a s tím je spojen i výrazný stálý nárůst jejich hodnoty. Nabídka na webu je velmi omezená, nicméně nikoli naše možnosti. Rádi Vám vždy nabídneme diamant přesně dle Vašich představ za velmi zajímavou cenu.

VSTOUPIT DO NABÍDKY BAREVNÝCH DIAMANTŮ
Barevné diamanty


Informace o barevných diamantech

Pokud se chcete dozvědět více informací o jednotlivých odstínech barevných diamantů a proč investovat právě do nich, využijte prosím následujícího odkazu.

ZJISTIT VÍCE


Hodnocení barevných diamantů

V článku pod tímto odkazem budete seznámeni s přesným vysvětlením daného parametru barvy v certifikátu a diamant jaké barvy si pod uvedeným hodnocením můžete představit.

ZJISTIT VÍCE

Informace k jednotlivým barvám


Růžové diamanty z dolu Argyle


Vstupte na stránky, věnující se barevným diamantům z dolu Argyle, které jsou velmi vzácné, maximálně koncentrované, snadno přenositelné, neevidované a jejich těžba probíhala pouze na jednom místě na světě.

Nejen, že si můžete prohlédnout naši nabídku, ale také se dozvíte plno zajímavých informací o těchto diamantech, které naplňují všechny předpoklady pro silný růst jejich hodnoty v příštích letech.

ZJISTIT VÍCE
obrázek ruzovediamanty.cz stránky

Přejete si s námi sjednat osobní schůzku?