DIAMANTOVÉ ŠPERKY

Hledáte dokonalý dárek nebo nadčasový elegantní módní doplněk? V naší kolekci naleznete originální, ale i tradiční diamantové šperky pocházející výhradně z našeho klenotnického ateliéru v Praze. Široký výběr šperků, z velké části osazený diamanty briliantového brusu, zajistí ničím neomezený nákup. Pokud byste si přáli zhotovit šperk dle vlastních představ, máme pro Vás připraven konfigurátor, ve kterém je možné sestavit diamantový šperk přesně na míru dle požadovaných parametrů.

Diamantové prsteny

Diamantové prsteny

ZOBRAZIT NABÍDKU
Diamantové naúšnice

Diamantové náušnice

ZOBRAZIT NABÍDKU
Diamantové přívěsky

Diamantové přívěsky

ZOBRAZIT NABÍDKU
Pánské prsteny

Pánské prsteny

ZOBRAZIT NABÍDKU
Snubní prsteny

Snubní prsteny

ZOBRAZIT NABÍDKU
Šperky s drahými kameny

Šperky s drahými
kameny

ZOBRAZIT NABÍDKU

Sestavte si vlastní šperk

ZOBRAZIT NABÍDKU

šperkyŠperky s přírodními diamanty

VVDiamonds nabízí svým klientům jedinečnou kolekci zlatých diamantových šperků osazenou ryze přírodními diamanty s mezinárodně uznávanými certifikáty od prestižních gemologických laboratoří GIA, IGI a HRD. Šperky v naší nabídce jsou vyráběny výhradně ve spolupráci s klenotnickým ateliérem v centru Prahy, tak abychom mohli garantovat stálou a nadstandardní kvalitu našich produktů, použitých materiálů a služeb.

Zakázková výroba šperků

Vyjma diamantových prstenů, náušnic, přívěsků a pánských prstenů skladem, nabízíme též zakázkovou výrobu šperků, kdy výběr modelů a tvarů probíhá standardně z naší rozsáhlé nabídky. Otevřeni jsme také spolupráci na zcela nových designech dle přání a volby klienta.

Designové šperky s drahokamy

Unikátní šperky z naší ucelené kolekce vznikají v týmu zkušených klenotníků, kteří precizně zpracovávají každý jejich detail. Ve spolupráci s ateliérem nabízíme také jedinečné zlaté šperky osazené dalšími drahými kameny. Ty upoutají pozornost nejen nápaditými designy, ale také kvalitou použitých drahokamů.