Můj účet

Jazyk

Potřebujete poradit?

+420 721 639 954

INVESTICE DO DIAMANTŮ


Investiční diamanty jsou nízkorizikovou formou investice do hmotné komodity, která je nesmírně vzácná a nabízí maximální koncentraci bohatství. Vzhledem k jejich mobilitě můžete s diamanty snadno cestovat a pokud k nim vlastníte i certifikát vydaný mezinárodní gemologickou laboratoří, který považujeme za nezbytný, můžete je zobchodovat po celém světě.

diamanty s certifikáty

Před samotným nákupem investičního diamantu, ale řeší klienti hned několik opakujících se otázek, na které Vám níže odpovíme.

Jak vybrat ideální investiční diamant?
Jaký by měl být rozpočet na koupi investičního diamantu?
Kde koupit investiční diamant?

Jak vybrat ideální investiční diamant?

Pokud uvažujete o investici, je vhodné zakoupit diamanty, které jsou žádané a jejichž množství je velmi omezené. Tato kritéria splňují bílé diamanty nejvyšších kvalit a diamanty přírodně zbarvené do vzácných barev.

Z historického hlediska je nárůst ceny těchto diamantů vůbec nejvyšší, a to díky jednoduchému pravidlu, kdy poptávka celosvětově roste, ale světové zásoby rychle ubývají.

Nabídka VVDiamonds

banner - nabídka investičních diamantů
Banner - Nabídka barevných diamantů

Jaký by měl být rozpočet na koupi investičního diamantu?

Při investování do diamantů je vhodné myslet na to, že se jedná o dlouhodobou a konzervativní investici, která je primárně cílena na uchování hodnoty vložených volných finančních prostředků a jejich ochraně před vnějšími ekonomickými vlivy či bezpečnostními hrozbami. Tomu by měl odpovídat i rozpočet klienta na investici.

Investované prostředky by tedy měly být takové, kdy klient nepředpokládá, že je bude v budoucnu v časové tísni potřebovat. Byl by tak nucen diamant rychle zpeněžit a to i za nevýhodných podmínek, které by při dostatečném času na prodej nenastaly.

Na základě vyčleněného rozpočtu jsme připraveni klientům sestavit vhodné portfolio jednoho či více investičních diamantů.

Kde koupit investiční diamant?

„U nás“, to je velmi pravděpodobně nejčastější a také jediná odpověď, kterou na tuto otázku od obchodníka s diamanty uslyšíte. Našim klientům netvrdíme, že jsme jediný solidní obchodník s investičními diamanty, ale pravdou je, že velmi nevýhodně nakoupit, je velmi snadné a bohužel i časté.

Připravili jsme si pro Vás proto několik základních dotazů, na které byste se před nákupem měli prodejce zeptat, a na které Vám také za VVDiamonds odpovíme.

Jak dlouho působíte na trhu?

Od roku 2011.

Jste členem některé ze světových diamantových burz?

pozn. členi diamantových burz nakupují za nejnižší ceny na trhu bez dalších zprostředkovatelů

Ano, jsme členem Izraelské Diamantové burzy.

Jaké jsou reference společnosti?

Věříme, že ty nejlepší: reference VVDiamonds

Nabízíte k diamantům mezinárodně uznávané certifikáty?

Ano GIA, IGI a HRD. Jiné, než mezinárodně uznávané certifikáty nenabízíme a nikdy nabízet nebudeme.

Jaká je sleva oproti mezinárodně uznávanému ceníku diamantů Rapaport?

Výše slevy vůči Rapaportu se liší v závislosti na všech parametrech diamantu. U našich skladových investičních diamantů naleznete slevu vůči Rapaportu vždy v detailu produktu. Našim klientům garantujeme nejnižší ceny v ČR a SK.

Jaké další výhody mi můžete nabídnout?

  • Naše nabídka je sestavena výhradně ze skladových produktů, které jsou našim klientům k dispozici pro přímou prezentaci během nezávazné osobní schůzky. 
  • Osobní prohlídky před samotným nákupem skladových produktů z nabídky VVDiamonds nejsou vázané nutností složení zálohy. Výjimku tvoří pouze nejcennější produkty z naší nabídky, u kterých zejména z bezpečnostních důvodů vyžadujeme složení vratné zálohy. Naši klienti tak nemusí podstupovat rizika spojená s nákupem bez předchozí prohlídky.
  • O diamantech jsme natolik přesvědčeni, že jejich nákup realizujeme na sklad z vlastních prostředků. Jsme Vám tak schopni nabídnout nižší ceny, protože nabídky, které od partnerů na burze získáváme, jsou výhodnější než Ty, které jsou realizovány až tehdy, kdy se najde konečný klient.
  • Nákup a předání (nejen) investičních diamantů poskytujeme v příjemných soukromých podmínkách naší kanceláře v centru Prahy, a to s možností ověření přírodního původu diamantu nebo ukázky laserové inskripce elektronickým mikroskopem přímo během jednání.
  • Provozujeme unikátní portál pro aktivní investory VVDiamonds Pro – DOZVĚDĚT SE VÍCE

A tak bychom mohli pokračovat.

Věříme, že Vám tento souhrn základních informací pomohl odpovědět na Vaše otázky týkajících se investice do diamantů a pokud můžeme zodpovědět nějaké další, či si s námi přejete sjednat nezávaznou konzultační schůzku, neváhejte nás kontaktovat.

Vybrané diamanty pro investici


Máte další otázky ohledně investičních diamantů?

Neváhejte a zašlete nám Váš dotaz, či nezávaznou poptávku: