Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. O Cookies

INVESTIČNÍ DIAMANTY

Investiční diamanty nabízené VVDiamonds jsou vždy opatřeny mezinárodně uznávanými certifikáty (GIA, HRD, IGI nebo EGL). Na všechny nabízené diamanty se vztahuje garance nejlepší ceny v Čechách a na Slovensku. Investiční diamanty zpravidla dodáváme zatavené v bezpečnostním pouzdře a laserově číslovány na své rundistě. Nabídka na webu je velmi omezená, nicméně nikoli naše možnosti na prodej investičních diamantů. Rádi Vám vždy nabídneme diamant přesně dle Vašich představ za velmi zajímavou cenu.

 

vstoupit do nabídky investičních diamantů

Informace o investičních diamantech

stone

Pokud se chcete dozvědět více informací, proč své finance uložit právě do diamantů a proč využít proto tento investiční záměr VVDiamonds, naleznete odpovědi na Vaše otázky pod tímto odkazem.

ZJISTIT VÍCE

Diamanty z brusírny

stone

VVDiamonds nabízí svým zákazníkům jedinečný produkt a to nákup surového diamantu před jeho vybroušením. Výsledných parametrů diamantu se obávat nemusíte, jsou garantovány. Po vybroušení jsou diamanty samozřejmě ocertifikovány v mezinárodně uznávané gemologické laboratoři. Pro více informací o této službě umožňující ještě nižší výsledné ceny diamantů využijte následujícího odkazu.

ZJISTIT VÍCE

Investiční portál VVDiamonds Professional

 

Nakupujte a prodávejte investiční diamaty za nejvýhodnější ceny. Pro aktivní investory provozujeme specializovaný portál VVDiamonds Professional, určený pro investování s diamanty a jinými drahými kameny v soukromém či firemním vlastnictví. Dostat se tak do společnosti jinývh investorů s diamanty nebylo nikdy snazší.

Mimo možnosti nákupu a tvoření svých vlastních nabídek, můžete náš investiční diamantový portál využít k dalším užitečným aktivitám.

ZJISTIT VÍCE

VVD PRO