Můj účet

Jazyk

Potřebujete poradit?

+420 721 639 954

INVESTIČNÍ DIAMANTY


Přejete si uložit své volné finanční prostředky do hmotné komodity, která představuje jednu z nejkoncentrovanějších forem bohatství, není závislá na cenách jiných komodit, není evidovaná a z dlouhodobého hlediska nabízí stabilní vývoj své ceny? VVDiamonds specialista na prodej investičních diamantů je pro vás tím nejlepším partnerem.

Investiční diamanty v naší nabídce jsou vždy opatřeny mezinárodně uznávanými certifikáty (GIA, HRD nebo IGI), které jsou zpravidla doplněny o další bezpečností prvky, jako je laserová inskripce na rundistě diamantu nebo zatavení do ochranného bezpečnostního pouzdra.

Na všechny nabízené diamanty se vztahuje garance nejnižší ceny v Čechách a na Slovensku. Nabídka na webu je velmi omezená, nicméně nikoli naše možnosti. Rádi Vám vždy nabídneme diamant přesně dle vašich představ za velmi zajímavou cenu.

VSTOUPIT DO NABÍDKY INVESTIČNÍCH DIAMANTŮ
GIA certifikáty

Investiční portál VVDiamonds Professional

Nakupujte a prodávejte investiční diamaty za nejvýhodnější ceny. Pro aktivní investory provozujeme specializovaný portál VVDiamonds Professional, určený pro investování s diamanty a jinými drahými kameny v soukromém či firemním vlastnictví. Dostat se tak do společnosti jiných investorů s diamanty nebylo nikdy snazší.

Mimo možnosti nákupu a tvoření svých vlastních nabídek, můžete náš investiční diamantový portál využít k dalším užitečným aktivitám.

ZJISTIT VÍCE
Investiční portál VVDiamonds Professional

Proč investovat do diamantů?

Hledáte další důvody, proč investovat do diamantů? Připravili jsme pro Vás podrobný výčet hlavních argumentů.

DŮVODY PROČ INVESTOVAT

Výběr investičního diamantu

Pokud vážně uvažujete o investici do přírodních diamantů investičních kvalit, pravděpodobně se budete zajímat o to, dle jakých kritérií se diamanty obchodují a vybírají.

U výběru platí jednoduché pravidlo, čím je diamant větší a kvalitnější, tedy i vzácnější, tím je jeho hodnota a zhodnocení v čase vyšší. Největší poptávka je tak po diamantech nejvyšších stupňů barvy i čistoty s hmotností přesahující 1ct a certifikací vystavenou výhradně mezinárodně uznávanou gemologickou laboratoří.

Hodnocení diamantů se odvíjí zejména podle čtyř základních parametrů, které mezinárodní gemologické laboratoře zkoumají a porovnávají. Tato kritéria bývají nejčastěji označována zkratkou 4C (Carat, Color, Clarity, Cut).

Více se o jednotlivých parametrech můžete dozvědět zde: Vše co potřebujete vědět o diamantu

diamanty s certifikáty

Cena diamantů

Investice do diamantů je výbornou možností, jak lze bezpečně ochránit hodnotu svých finančních prostředků, a navíc je přenést do nádherné a trvalé komodity, která vznikla před více než stovkami milionů let. Přírodní diamanty jsou velmi omezeným přírodním bohatstvím, jehož objem každoročně rychle klesá.

Více si můžete přečíst zde: Nález posledního diamantu se blíží

Jestliže bude minimálně zachována poptávka, která nicméně pravidelně narůstá zejména z důvodu posilování asijských trhů, lze v dlouhodobém časovém horizontu očekávat významný nárůst hodnoty diamantů, kdy postupem času nebudou z důvodu vyčerpatelných zdrojů těžební společnosti schopny uspokojit požadovanou produkci.

Určování ceny diamantů

Cena diamantů se řídí dle jediného mezinárodně uznávaného velkoobchodního ceníku Rapaport Price List (Rapaport), který byl založen obchodníkem Martinem Rapaportem již roku 1978. Ve své době se jednalo o vůbec první a velmi úspěšný pokus za účelem transparentnosti skutečných a opodstatněných transakčních cen diamantů.

Rapaport od té doby vychází každou čtvrteční noc a v diamantovém světě je po právu uznávaným standardem v určování velkoobchodní ceny broušených diamantů. Vzhledem k tomu, že je tento ceník určen pouze pro vybrané obchodníky, přístup k němu je omezený. Klienti VVDiamonds mají však možnost si cenu dle Rapaportu nechat vždy ověřit.

VÍCE O RAPAPORT PRICE LIST
Rapaport Price List

Cena dle ceníku Rapaport vychází celkem ze 4 základních parametrů diamantu:

Další parametry diamantu, pak mají mít vliv na slevu oproti ceně stanovené ceníkem. Tím nejzákladnějším je hodnocení brusu diamantu tj. proporce, lesk a symetrie diamantu. Tento parametr nevypovídá o tvaru diamantu, nýbrž o jeho kvalitě zpracování, která má výrazný vliv na celkový vjem diamantu.

Zajímají vás další otázky k této jedinečné komoditě? Připravujeme pro vás celou řadu zajímavých podkladů.

Nákup investičního diamantu

Vlastnictvím investičního diamantu získáte hodnotnou a velmi odolnou komoditu, od které můžete očekávat stabilní vývoj její ceny. Diamanty můžete držet ve své rodině po desítky let, avšak v případě nouze jsou volně obchodovatelné, a tak je můžete kdykoli prodat. VVDiamonds je připraveno plně asistovat při následném prodeji Vašeho diamantu.

Další informace o likviditě diamantu nebo o našem jedinečném obchodním portálu VVDiamonds Professional pak naleznete zde: Dobře koupený diamant nemá s likviditou problém

Vybrané příklady k investici

Zaujaly Vás naše služby či máte jakékoli otázky? Jsme Vám plně k dispozici, a to buďto na emailové adrese: [email protected],
telefonu +420 721 639 954 nebo osobně v Praze, či Českých Budějovicích.

Přejete si s námi sjednat osobní schůzku?