HODNOCENÍ ZÁKAZNÍKŮ

Níže naleznete zkušenosti zákazníků s obchodem VVDiamonds. Pro vložení recenze klikněte na „Přidat vlastní referenci“. Za jakýkoli příspěvek Vám velmi děkujeme.

máme veľmi dobré skúsenosti s kúpou diamantov a výrobou šperkov, profesionálny prísptup a poradenstvo ohľladom diamantov.tešíme sa na ďalšiu spoluprácu, vrelo odporúčame

Mária, Michalovce

Nechal jsem udělat ženě prstynek s diamantem.Je naprosto skvostný.Pan Vaněk mě ve všem vyšel vstříc a zodpověděl všechny mé laické dotazy.Od výběru kamene po prsten.Nejsem zde naposled.Profesionalita,přístup a cena je prostě TOP.

Miroslav Spinar , Stará Boleslav

Profesionalita, rychlost, kvalita, naplnění očekávání. Děkuji

Jirka, Mirovice

Spolehlivost, vstřícnost a příjemné jednání

Štěpán, Jindřichův Hradec

Profesionální přístup pana Zemana. S takovými lidmi je radost obchodovat. Pouze pozitiva

Milan Kašša, České Budějovice 5

Po každém nákupu následuje telefonát, prozatím jsem velice spokejený s nabídkou kamenů v menší váze a přístupem pana Vaňka k zákazníku i s menší ivesticí.

Ivo, Jeseník

Jen doporučuji tento obchod. Při koupi náušnic pro vnučku jsem zjistil že diamant je i pro pracující rukama a ohromil mě svými možnostmi. Pokud špatně objednáte, tak vám bude telefonicky doporučena varianta s bezvadným výsledkem. Objednal jsem tady opakovaně, jsem spokojenější s diamantem v sáčku jak s penězy v bance.

Ivo, Jeseník

Velká spokojenost, osobní jednání, rychlé doručení zboží. Doporučuji.

HonzaK, Brno

Děkuji za příjemné jednání, zodpovězení všech otázek a rychlé doručení. Vše přesně dle domlvy. Doporučuji s radostí.

Ivo, Brno

Velká spokojenost - výborná komunikace, profesionalita. Snad jen maličkost: obrázky šperků na webu by mohly být i ve skutečné reálné velikosti, například na modelu (na ruce, v uchu...). Objednané naušnice zpočátku trošinku zklamaly, co se týče síly zlata (drátků) - představa dle fotky z webu byla jiná - ale je to moje vlastní chyba, měla jsem si nastudovat a porovnat váhu zlata. Kdybych měla konkrétní obraznou představu, jak bude šperk vypadat, zvolila bych raději naušnice s větší váhou zlata (silnější), ale brilianty jsou exelentní, takže nakonec celková spokojenost. Doporučuji a děkuji.

Alena, Olomouc

Velmi profesionální přístup, úprava zavírání náušnic podle našeho přání. Mohu vřele doporučit.

Libor Žák, Brno

Můžu všem jen doporučit. Profesionalita, spolehlivost, preciznost. kvalita a poslední, neskutečná spokojenost.

Martin, Plzeň

Výborná komunikace, rychlost, spolehlivost

Štěpán Železný, Jindřichův Hradec

Firma má velký výběr zboží za přijatelné ceny. Komunikace s panem Vaňkem je výborná. Skvělá je i možnost investiční diamant zasadit do šperku. Zlatník spolupracující s firmou VVDiamonds je velmi šikovný a jeho výrobky jsou na vysoké úrovni a jen podtrhují krásu kvalitních diamantů.

mirekv61, Česká Lípa

Max.spokojenost. Jednání, přístup, nabízené zboží.

Zákazník , Pardubice

S panem Vaňkem perfektní domluva. Tady si zákazníka opravdu váží. Dokonalý servis. Mohu jen doporučit.

Eliška Rybková, Doudleby nad Orlicí

opakovaný nákup, vše OK

Bělina, Praha 2

Velká spokojenost, rychlá a efektivní komunikace. Příště budu nakupovat opět zde. Jednoznačně doporučuji !

Pavel Víšek, Říčany

Jiřina Langrová

Velmi profesionální přístup, osobní jednání, rychlé doručení zboží. Velká spokojenost s nákupem.

Miloš, Hradec Králové

Již druhý nákup a opět naprostá spokojenost.

Tomáš, Zlín

Paradní přístup. Pan Vaněk po objednání neprodleně volal a sdělil podrobnosti. Rychlé dodání i při změně velikosti prstene.

Filip, Zlín

Diskrétní a profesionální jednání, lze rozhodně doporučit. Krásný kousek, rádi přijdeme zase.

Eva, Praha

Příjemné, kvalifikované jednání, byl jsem velice spokojen.

Jan , Praha

Od pana Vaňka mám již několikátý diamant investičního charakteru. Nyní opět,.. Vždy si dal práci s tím aby poměr cena - výkon byl v těch nejlepších parametrů. Zpětně,když budu hodnotit všechny mé nákupy, tak musím s maximální spokojeností ! Perfektní uložení finančních prostředků + krása ,,držení" v podobě diamantů.. Mohu jen doporučit !

Miroslav H., Litvínov

Výborná spolupráce s p. Vaňkem. Vyzdvihuji rychlost a diskrétnost jednání i doručení. Ke šperku nemám negativních připomínek (je nádherný) a věřím, že až přijde "na věc" potěší i polovičku.

Tomáš, Plzeň

Jsem velice spokojena, příjemné jednání, příznivé ceny, doporučuji všem :-)

Martina Nova, Praha

Vše O.K.

D.H., Bohumín

Od pana Vaňka mám již několikátý diamant investičního charakteru a i pár diamantů se šperky.. komunikace vynikající, naprostá spokojenost s nabídkami,jak cenovými,tak s radou jakožto od odborníka,jak uchovat hodnotu peněz v dnešní době. Nemohu nic vytknout. Opět.. Moc děkuji za veškerý servis!

Miroslav H., LITVÍNOV

Dnes jsem objednával zásnubní prsten, potřeboval jsem s pár věcmi poradit, referent VV diamonds pan Martin Zeman skvěle a erudovaně se vším pomohl. Díky za příkladnou péči o zákazníka, vstřícný přístup, profesionalitu. Více takových!

Ondřej R., Ústí nad Labem