Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. O Cookies

TRADIČNÍ VÁNOČNÍ DÁRKY PRO ŽENU

Tradiční vánoční dárky pro ženuS tím je samozřejmě spojený vánoční úklid, příprava dekorací, ale také výběr dárků. Ten dokáže mnohé z nás velice potrápit a zejména pak mužskou část populace.

S blížícím se adventem začíná mnoho mužů energicky přemýšlet, jaký dárek pro ženu k Vánocům vybrat a všichni litují, že neumí číst myšlenky, nebo že si celý rok nezapisovali své nápady, na které si teď samozřejmě nevzpomenou. Většina jejich myšlenek pak směřuje k otázkám, po čem ženy touží a co by té Vaší udělalo radost? A na ty se vám právě pokusíme odpovědět.

Vybírat dárky pro ženy není jen tak, a obzvláště pokud se jedná o dárky vánoční. Každý partner se těší na ten moment, kdy dárek vykoukne z vánočního obalu a on spatří v jejích očích neskrývající radost a na tváři úsměv jako půlměsíc. Ale co jí takovou radost udělá? Něco praktického? Luxusního? Nebo nějaký zážitek?

Praktické dárky pro ženy jsou řekněme… věcné. Ano, nový vysavač potřebuje Vaše žena už dlouho. Mimo to ho ale potřebuje především Vaše domácnost, a tak u takového dárku mizí veškeré kouzlo, které byste od něj očekávali a vězte, že to slovy „to se nám to jehličí ze stromku bude letos dobře uklízet“ nezachráníte.

Praktický dárek pod stromeček může samozřejmě Vaší partnerce Ježíšek dát, neměl by ale zapomenout na něco, co je výhradně pro ni. Mezi častými variantami dárků jsou dnes celé řady zážitků a poukazů, které se řadí do kategorie originální dárky pro ženy.

Vybírejte ale obezřetně. Stát se na den popelářem, nebo pilotem je možná splnění nejednoho dětského snu, ale spíše pro muže. Mimo to se u mnoha poukazů můžete velice snadno stát terčem otázek, na které jste při jeho nákupu nepomýšlel. To platí například pro poukázku do fitka. Pomineme-li tedy případy, kdy je partnerka fitness nadšencem.

Ženám a dívkám však přivodí největší radost často dárky, které nejsou z pohledu muže až tak praktické. Dárky, na kterých neusmažíte steak, nebo s nimi nevyčistíte již zmíněný koberec. Zato jsou darovány od srdce, mají osobní význam a jsou krásné. Jedná se o předměty patřící do škatulky luxusní dárky pro ženy a ano, jsou to šperky s přírodními diamanty.

vánoční dárek pro ženu

Tím, že své partnerce necháte pod stromečkem náušnice s diamanty, jí dáváte najevo, že ji vnímáte jako krásnou a přitažlivou ženu a máte zájem o to, aby se tak i cítila.

Diamantové prsteny, nebo například diamantové přívěsky jsou navíc darem, který v průběhu let nabývá na své hodnotě. Nejedná se tudíž jen o investici do krásy, ale i do budoucího života.

V nabídce šperků od VVDiamonds naleznete zlaté šperky s diamanty precizní české výroby za bezkonkurenční ceny a vždy s mezinárodně uznávaným certifikátem. Rádi Vám budeme při Vašem vybírání k dispozici, aby dárek s diamantem udělal pod stromečkem takovou radost, že na tento moment budete oba navždy vzpomínat.

 

Vybrané produkty


zlatý prsten s diamantem 0.19ct H/VS2 s EGL certifikátem
10 533 Kč bez DPH

zlatý prsten s diamantem 0.21ct H/IF s EGL certifikátem
12 037 Kč bez DPH

zlatý prsten s diamantem 0.40ct D/VVS2 s GIA certifikátem
35 600 Kč bez DPH

zlatý prsten s diamantem 0.24ct J/VVS1 s EGL certifikátem
10 385 Kč bez DPH

Mohlo by Vás zajímat


Diamantový šperk jako vánoční dárek je sázkou na jistotu!
CELÝ ČLÁNEK >

Diamantová svatba – přijďte s originálním dárkem  
CELÝ ČLÁNEK >