LUXUSNÍ DÁRKY PRO ŽENY

Čeká Vás nebo Vaši milovanou osobu životní chvíle, kterou si chcete uchovat v paměti prostřednictvím neobyčejného dárku? Pak tedy věnujte opravdový luxus. Nádhernými a třpytivými diamantovými šperky potěšíte každou ženu.

Připravili jsme tak pro Vás tipy na luxusní dárky pro ženy, se kterými budete bodovat i u těch nejnáročnějších dam. Ženy si obecně velmi potrpí na svém vzhledu a možnost doplnění svého outfitu o třpytivé a vzácné předměty je vždy lákavá. Z mužovi strany je pak dárek formou luxusního šperku nejen určitým osobním vzkazem, ale také v mnoha případech i skvělou investicí.

Luxusní dárky pro ženy

Diamanty symbolem luxusu

Mezi nejlepší luxusní dárky patří bezesporu exkluzivní zlaté šperky osazené diamanty z naší nabídky. Nejen, že jsou vyrobeny ručně jedním z nejlepších českých klenotníků v našem ateliéru, ale jsou též osazeny diamanty, které ohodnotily mezinárodně uznávané gemologické laboratoře.

Jen u těchto diamantů si můžete být jisti jejich deklarovanými parametry. V naší nabídce pak naleznete pouze „etické diamanty“, které prošly tzv. Kimberleyským procesem, který zajišťuje jejich nekonfliktní původ.

Darujte diamantové šperky

Každá žena je svým způsobem unikátní, má svůj vlastní styl a vkus. Mnohým mužům tak může výběr šperku připadat až jako nadlidský výkon. Zlaté šperky s diamanty mají však obrovskou výhodu v jejich nadčasovosti a široké univerzálnosti. Často tak stačí jen zvolit barvu zlata (ta, která převažuje ve šperkovnici), a pak už jen vybírat srdcem styl, který je Vám nejblíž.

 

vstoupit do nabídky diamantových šperků

Jednoduchý a tradiční design

Chcete mít výhodu, že „nešlápnete vedle“? Zvolte jako dárek klasiku mezi diamantovými šperky. Klenoty, které jsou prověřeny časem a nechybí v nabídkách klenotníků po celém světě.

Nadčasový solitérní model

Modelů vycházejících z tohoto konceptu šperku je pak celá řada – základní design může být klenotníkem obohacen o nová zdobení, ale také o další diamanty, které šperk o něco víc rozzáří.

Prsten s diamantem solitér

náušnice s diamantem solitér

Přívěsek s diamantem solitér

Neotřelý půvab

V případě, že chcete být originální, ale stále vsázíte na fakt, že v „jednoduchosti je krása“ určitě Vás zaujme následující model.

Elegantní model bez krapen

elegantní diamantový prsten

elegantní diamantové náušnice

Elegantní přívěsek s diamantem

Vytříbený styl

Samozřejmě, že i diamantové šperky, jako symbol luxusu, mohou být i velmi zdobené až pompézní. Vždy záleží na možnostech kupujícího a částce, kterou si do luxusního dárku přeje investovat. V rámci rozpočtu pak dochází k mnoha variacím precizní zlatnické práce v kombinaci s nádhernými drahými kameny.

luxusní diamantový prsten

luxusní diamantové náušnice

luxusní diamatový přívěsek

Centrálním diamantem nemusí být vždy a pouze čirý diamant. Milovníci barev jistě ocení možnost osazení vzácných barevných diamantů, ale i jiných drahých kamenů.

prsten se žlutým diamantem

prsten s fialovým diamantem

prsten se safírem

Jste nerozhodní? Ponechte výběr na ni

I přes výše uvedené rady si stále nejste jisti, že zvládnete luxusní dárek pro ženu vybrat sami tak, aby se jí líbil? Neklesejte na mysli, máme pro Vás další z ověřených tipů, který s velkou oblibou využívají mnozí naši klienti.

Darujte pouze volný certifikovaný diamant nebo jiný drahokam. Po obdarování se pak s námi domluvte na schůzce, kde tentokrát společně vyberete šperk, jež bude odpovídat přesně jejím představám a snům. Vybírat nemusíte jen z naší nabídky, přijít můžete také s vlastní představou, kterou náš klenotník převede do reálné podoby.

vstoupit do nabídky diamantů

 

Bude nám potěšením být Vám při výběru plně k dispozici.

Jsme tu pro Vás:

E-mail: podpora@vvdiamonds.cz

Telefon: 00420 721 639 954

Václavské náměstí 1, Praha 1 (rezervace termínu předem nutná)