Můj účet

Jazyk

Potřebujete poradit?

+420 721 639 954

VÝKUP DIAMANTŮ


Společnost VVDiamonds se mimo vlastní prodej diamantů a diamantových šperků z vlastní kolekce zabývá také výkupem volných přírodních broušených diamantů, které jsou opatřeny certifikátem vystaveným jednou z mezinárodně uznávaných gemologických laboratoří.

K odeslání Vaší nabídky na výkup diamantu stačí, využít jednoduchý kontaktní formulář, do kterého uvedete požadované údaje a následně už jen vyčkáte na vyjádření z naší strany.

výkup diamantů

Certifikáty, které akceptujeme

Vzhledem k tomu, že v nabídce VVDiamonds poskytujeme diamanty hodnocené jen vybranými mezinárodně uznávanými laboratořemi, při výkupu diamantů akceptujeme následující certifikáty:

Vykupujeme pouze neosazené přírodní diamanty

Vzhledem k tomu, že k prodeji nabízíme pouze vlastní kolekci diamantových šperků, která pochází z našeho klenotnického ateliéru a je ryze české výroby, výkup šperků osazených diamanty nerealizujeme.

Jaké údaje pro výkup diamantu požadujeme

Vaše kontaktní údaje, včetně telefonu pro urychlení komunikace.
Hmotnost diamantu uvedenou v karátech.
Stupeň hodnocení barvy diamantu.
Stupeň hodnocení čistoty diamantu.
Gemologickou laboratoř, která diamant hodnotila.
Číslo certifikátu pro ověření pravosti diamantu.
Požadovanou cenu uvedenou společně s měnou, kterou preferujete.

Mezinárodní certifikát HRD

Kontaktovat nás také můžete na tel. čísle +420 721 639 954, popřípadě můžete využít náš email [email protected], kde postačí uvést své kontaktní údaje, částku kterou za diamant požadujete a čitelně ofocený mezinárodní certifikát. Za každou Vaši nabídku budeme velmi rádi.